Nowoczesny nekrolog aktywny przez 30 dni od chwili wyświetlenia gdzie można wpisać się do księgi kondolencyjnej, zapalić darmową świeczkę lub złożyć darmowy wieniec. Po tym okresie wpisy, świeczki i wieńce należy składać tylko w Miejscu Pamięci - jeśli takie zostaďż˝o zbudowane.

 1. Rzepkiewicz, Janina
  zm. 03.11.2020
 2. LEWANDOWSKI, Stanis?aw
  zm. 26.02.2020
 3. Majrowski, Piotr
  zm. 05.04.2019
 4. Balcerowicz, Wanda
  zm. 12.08.2013
 5. B?a?ejewski, Lucjan
  zm. 11.12.2018
 6. Kuczy?ski, Lucjan
  zm. 22.09.2018
 7. KUBOWICZ, ANDRZEJ
  zm. 12.09.2018
 8. Powala, Marianna
  zm. 17.08.2006
 9. Kusiewicz, Remigiusz
  zm. 15.08.2018
 10. Palen, Kazimierz
  zm. 28.01.2018
« poprzednie   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...   następne »

Ostatnie Pożegnanie to nekrolog XXI wieku a dzięki Internetowi dostępny jest na całym świecie. Już nie musisz dzwonić do krewnych i znajomych by powiadomić ich o smutnym wydarzeniu. Wyślij im specjalny link do Ostatniego Pożegnania a dostaną wszystkie niezbędne informacje. Ostatnie Pożegnanie jest nekrologiem aktywnym przez 30 dni ale kondolencje wpisane do Księgi Pamiątkowej będą wyœwietlane tak długo jak długo będzie działał Internet.

Zbyt duża liczba codziennych obowiązków potęguje brak czasu dla siebie i niestety na odwiedziny grobów naszych bliskich Zmarłych. Doskonałym rozwiązaniem dla współczesnego zabieganego człowieka jest wirtualny cmentarz. Serwis „Miejsca Pamięci” powstał z myślą o osobach, o których nigdy nie powinniśmy zapominać – o Zmarłych. Wirtualny cmentarz daje możliwość stworzenia nagrobka, złożenia kwiatów czy napisania modlitwy. Bez tych wszystkich ludzi, którzy niedawno nas opuścili, czujemy się osamotnieni i często smutni. Mamy zawsze żywe wspomnienia wspólnie spędzonego z nimi życia. Wirtualny cmentarz jest miejscem, w którym zapalisz znicz, złożysz kondolencje, zamieścisz zdjęcia i podzielisz się wspomnieniami o osobach, których już nie ma. Dzięki „Miejscom Pamięci” nie otwieramy na nowo naszych ran, tylko oddajemy cześć naszym Zmarłym. Ta ciągła pamięć ma uświadamiać nam ich stałą obecność. Modlitwy za zmarłych, również te wpisywane na stronie - wirtualny cmentarz są wyrazem naszej wiary i pamięci.

W dzisiejszych czasach, kiedy mamy na wszystko niewystarczającą ilość czasu ze specjalną ofertą wychodzi do Was wirtualny cmentarz. W każdej rodzinie mamy do czynienia ze śmiercią. Jest to nieodłączna część życia i musimy być świadomi tego, że w naszym otoczeniu kiedyś przyjdzie czas na ostatnie pożegnanie kogoś bliskiego. Nie oznacza to jednak, ze da się przygotować na śmierć w rodzinie. Nawet jeżeli osoba choruje to i tak nigdy nie jesteśmy przygotowani psychicznie na odejście na zawsze drogiego naszemu sercu człowieka. Mimo to będziemy musieli przygotować ostatnie pożegnanie a dzięki usłudze wirtualny cmentarz mają Państwo możliwość szybkiego zamieszczenia nekrologu. I z drugiej strony nasz wirtualny cmentarz umożliwia właśnie poprzez zakładkę ostatnie pożegnanie wyszukanie nekrologu nie tylko krewnego, ale i cenionej przez nas osoby publicznej. W każdej chwili, z każdego miejsca, gdzie tylko dostępny jest Internet, dzięki usłudze wirtualny cmentarz możesz wspomnieć i upamiętnić śmierć bliskiej Ci osoby. Zapalona przez żyjących świeca jest symbolem naszej modlitwy a wszystkim Zmarłym należy się nasz szacunek. Świeczkę warto zapalić przez pamięć o ludziach, którzy swoim życiem zasłużyli sobie na to. W ten sposób okazujemy naszą modlitewną pamięć o naszych Zmarłych. Ostatnie pożegnanie nie jest końcem pamięci o Zmarłej osobie. Odwiedź wirtualny cmentarz, gdzie Twój znicz, wieniec, ciepłe słowa ucieszą rodzinę i znajomych Zmarłej osoby bliskiej Twojemu sercu. Nie zapominajmy, że i tak najważniejszą rzeczą w tym wszystkim będzie przede wszystkim uczczenie pamięci Nieżyjącej osoby. Powinniśmy o niej pamiętać każdego dnia i za nią się modlić. Nie możemy o niej zapominać, ponieważ to będzie najgorszą rzeczą, która może się jej przydarzyć. Ta ciągła pamięć ma uświadamiać nam ich stałą obecność. Przecież tak głęboko wierzymy w nierozdzielny związek świata żywych ze światem zmarłych.

Módlmy się za wszystkich, którzy odeszli z tego świata i odwiedzajmy wirtualny cmentarz, niech dzięki modlitwie i pamięci innych żyją wiecznie. Wirtualny cmentarz jest jak wehikuł czasu, który zabiera nas w podróż w krainę wiecznego spoczynku. Ostatnie pożegnanie nigdy nie powinno być tym ostatnim, dlatego dzielmy się pamięcią o ludziach, których mamy w sercu.

Tagi: opieka nad grobami, wirtualny cmentarz, ostatnie pożegnanie